+90 212 556 99 40 / info@emredardokuma.com

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılında dar dokuma ve tekstil aksesuarları imalatına başlamıştır. Gelişen iç piyasa ve ihracat talepleri doğrultusunda ürün çeşitlerimizi geliştirerek üretimimize devak etmekteyiz. Modern tesislerimizde üretilen ürünlerimizi; uygun fiyat, müşteri memnuniyeti, kalite ve hızlı zamanlama politikası ile sizlere sunmaktayız. Gelişen teknolojiyle birlikte artan ürün çeşitliliğini en iyi şekilde takip eden firmamız her geçen gün kendini daha da geliştirerek önümüzdeki yıllarda sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Vizyonumuz

Emre Dar Dokuma her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup siz değerli müşterilerine en iyi ürünü en iyi fiyata sunmayı kendine görev edinmiştir.

Back to Top